29 października 2012

Tak ogółem :)

No więc tak dziś...no nie wiem dużo śmiechu :D !. Wojny na śnieżki JESZCZE nie było :). Czekamy aż śnieg zacznie się znów lepić :P. Teraz robię przyrodę. Tak to właśnie przez nią długi czas się nie odzywałam. Musicie z regularnymi postami poczekać do 24 listopada. Od razu dopowiem na pytanie. Tak dostałam się! To jest taki jak wiecie konkurs kuratoryjny i po wygraniu go nie pisze się sprawdzianu. Ale was to raczej tyle co i nic obchodzi :). Nie wiem o czym opowiadać. Nie wiem czy zostawię swoją klasę bez łez. Będzie mi dosłownie wszystkich brakować, bo nawet bez jednej osoby to nie będzie to samo :]
Byyy...

20 października 2012

U siostry ^^

No więc tak dziś jestem u siostry do jutra :*. No i tak od 8.oo do 13.oo uczyłam się na maxa przyrody. Z godzinę była u mnie Ola i Martyna <3 Moje koffane !
Moja siostra i jej starszy brat  są jakby tacy "lepsi". Mojego brata drużyna jest podobno 2 w lidze. Raz na rok się z nimi widzimy, a i tak świetnie dogadujemy !
Dobra parę zdjęć wam dam i spadam :**19 października 2012

Przepraszam i obiecuję poprawę :D

Przepraszam że nie pisałam i mam nadzieje że się to zmieni po konkursie z przyrody. : >
Jutro jadę do siostry Julki (12 lat), Szymona (13 lat) i Marcela (5 lat). Nie widziałam się z nimi ponad rok czasu <3. Wczoraj była dyskoteka ;P. Bardzo mi się podobało ;D. Na koniec było coś takiego czego nie można opisać słowami.. no że wiecie każdy tańczy i wog zarombista atmosfera. I oczywiście zarombiści ludzie <3. Nawet jeśli wybieram się na piękną to I,II,III,IV,V i VI c nigdy nie zapomnę ;p. Kocham moją klasę i nie chciałabym jej strasznie zmieniać. Oczywiście parę nowych, parę innych ludzi by się przydało.
Dobra kończę temat bo się poryczę. Zdjęć z zakupów nie będzie dopóki ktoś mi aparatu nie naprawi :P
W niedziele byłam na meczu Politechnika-Jastrzębie i wygrała Politechnika !
To papa;*