25 sierpnia 2013

BACK TO SCHOOL # 1

W pierwszej części back to school napiszę o podejściu moim do pójścia do nowej szkoły :) Wiem że większość moich czytelników idzie do gimnazjum. Zaczynając powiem że przypomnę że za tydzień już idziemy do szkoły! To się liczy WSZYSTKICH + 18 :D Mam 13 lat, idę do gimnazjum. Niby wszystko fajnie nie idę do rejonowego, idę do najlepszego w okolicy i niby wszystko ma być tak super ? No pierwszy rzut oka tak ;) Ale z mojej perspektywy już nie. Bo kto mi da 100% pewności że dogadam się z nowymi ludźmi, nauczycielami, nie stracę kontaktu z Olką i Julką i najważniejsze - czy nie stracę najlepszej przyjaciółki ? Nowe koleżanki i towarzystwo mnie i Paulinę pewnie zmieni. Jeśli się okażę że będzie ktoś kogo któraś z nas będzie bardziej lubiła ? Gdybym została w moim mieście na pewno byłoby tak jak jest teraz. Zadałam sobie pytanie. Po co mi ta nowa szkoła ? Tutaj jestem wszystkiego pewna a tam ? NICZEGO. I zdałam sobie sprawę że o to mi właśnie chodzi. Chcę budzić się codziennie i myśleć że muszę walczyć o przyjaźń z Paulą, poznać więcej osób, zaprzyjaźnić się z niektórymi itp. Nie chcę już takiej rutyny. Codziennie to samo, nic się nie zmienia. CHCĘ ZMIAN. I gimnazjum to chyba dobry pomysł na zmiany ?
Wiem na pewno że jeśli coś mi nie wyjdzie i będę chciała wrócić to przecież czeka na mnie miejsce z Julką w ławce :). Ale wolę być dobrej myśli :) Chcę wierzyć że będzie jeszcze lepiej niż jest teraz. Strasznie nie lubię kiedy coś jest za często, nic się nie zmienia. No chyba że kurczak z ryżem, warzywami i sosem słodko-kwaśnym który robi moja mama bo to jest GENIALNE :D Ale np. nie cierpię ciągle słuchać tej samej muzyki. Duże jest więc prawdopodobieństwo że się nie ożenię xd hahahaha xd No ale wiem na pewno że była, jest i będzie przy mnie Paulina :) A Rafał już raczej nie jest moim takim przyjacielem i nie zapowiada się na to żeby był ;) No ale chcę zmian to i może tu się coś zmieni ? Zobaczymy i bądźmy dobrej myśli bo to podstawa ! MYŚL POZYTYWNIE! :) Ale nie wiem jak ja wytrzymam bez niektórych osób z podstawówki :( Czas pokaże a na razie mamy jeszcze tydzień wakacji !!!

A teraz zdjęcia "niektóre rzeczy powinny się nie zmieniać" <3
 Przyjazd Jenny i Cyperess, moja największa przygoda w życiu <3
 próby zespołu Flecików. byłam tam jakieś 3-4 lata. żenujące występy ale i tak nie żałuje że byłam tam :*
 czwarta klasa, my takie słodkie. Od lewej Wika, moja wychowawczyni, ja, Klaudia i Paula :D
 Dzień Ziemi
 debata. :P
 siedzenie z Klaudią na dyskotece w szatni xd
 tańczenie z Paulą na gazetach :**
 od lewej Wika, Julka, Paula, Ja, Olg i Wiola <3
 dyskoteka mojej klasy hahaha C:
 chyba moje jedyne zdjęcie z Kacperkiem, bratem Pauliny xd Kocham was :*
 Występy w 3 albo 2 klasie xd hahaha ja super sekretarka xd
 układy które same wymyślałyśmy xd
 Ja i Julka <3 Bożeee to jest jeszcze przedszkole ! Jaka ja była szłodka mając 5 lat xd
 Zielona Szkoła 2 lata temu. Ja z Julką zdjęcia przy strusiu :D
 Zakończenie roku szkolnego i podstawówki ehmm : ( Prowadziłam poloneza jeeejjj xd :)
 Nie wierzyłyśmy z Julą że jesteśmy absolwentkami xd
 Wiktoria, ja i Paulina. Nigdy nie zaśpiewałyśmy tej piosenki razem do końca bo na drugiej zwrotce płakałyśmy xd
 Ja i Paulinka <33
 występy jeszcze w "skrzacikach" :) Paulina gęś, a ja kaczka xd
 na orliku :)
 rysowanie w szkole xd nasze arcydzieła hahaha ;D
 tańce niemieckie xd tańczę z bratem jak coś :)
 szkolna dyskoteka c:
 Zalew <3
wycieczki <3
najlepsze przyjaciółki <3

10 sierpnia 2013

wakacje wakacjami ale post musi być ! :D

Nigdy bym nie pomyślała że nie będę miała w wakacje czasu na napisanie post'u. Ale tak jest. Cięgle coś się dzieje :) Do 15 lipca były namioty, wycieczki, siedzenie nad zalewem  odpoczynek. Potem 15-21 byłam u Julki w Ostrołęce. Do 26 lipca robiłam zakupy na kolonie które były od 26 lipca do 8 sierpnia w Łukęcinie. Kocham tych ludzi <3 Jutro jadę o 6.oo rano nad morze z jeszcze 3 rodzinami. I teraz uwaga ! We Władysławowie zabieram Pauline  i cały tydzień jest ze mną nad morzem <333 Jakoś 18-19 sierpnia jadę jeszcze w góry do 25. Potem już tak mało czasu a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia ! Może powiem trochę o koloniach ? No więc jak wiecie pojechałam na kolonie "z wodociągów" dlatego że wodociągi w mmz jest organizowały. To były moje już 3 kolonie. Byłam już w Poroninie, Jarosławcu i teraz w Łukęcinie. Uwielbiam ludzi na tych koloniach. Niektórzy są zawsze inni pierwszy raz. I dla tych którzy są pierwszy raz zrobiliśmy chrzest kolonijny :D Było świetnie chociaż w pewnym momencie nie chciałam w tym uczestniczyć. No ale jednak wyszliśmy na swoje. Ja nowym kolonistom rozbijałam jajka na głowę :D Ale chyba każdy  was wie na czym taki chrzest polega ? Ja miałam już go 2 razy i raz organizowałam :) Pokój miałam z Zuzią, Werą i Olą. Świetnie było z z nimi. Zuza idzie ze mną do gim :D Oprócz tego poznałam też takiego Patryka i on też idzie ze mną do gim xd Jak teraz myślę to nie wyobrażam sobie żebym niektórych ludzi z kolonii nie znała :P Mieliśmy jedną ostrą przygodę, ale ten kto wie to wie a kto chce wiedzieć to zapraszam na priv :D Dużo łez i nieprzespana noc :P Teraz z tego się śmieję a wtedy z Zuzią przy szawce siedziałyśmy i płakałyśmy jak małe dzieci xd Hahaha :) Prawie codziennie chodziliśmy na plażę. Za rok są kolonie do Bugarii i się zastanawiam czy jechać. No cóż czas pokaże :) Wczoraj poznałam też Filipa ( przyjechał z Anglii na wakacje do kałuszyna ) i powiem że strasznie jest pozytywny. Nigdy nikogo takiego nie znałam xd Macie dużooo zdjęć ale chyba je lubicie co nie ? ;)