25 lutego 2013

Informacja + PRZYJAŹŃ !

Może zaczniemy od tej informacji, bo może i raczej na pewno blogowiczki wiedzą co to, bo ja zostałam nominowana do The Versatile Blogger! Teraz zaczną się przeglądy blogów, który lubię i chętnie czytam :) Mam już kilka na oku, ale musi być 7. Ten post będzie chyba dopiero w weekend, bo chcę go zrobić dobrze i jak najbardziej fair. No więc przejedziemy to tagu "Przyjaźń"

Przyjaźń to dla mnie teraz najważniejsza sprawa w życiu. Bez przyjaciół to jak bez słońca. Przyjaciele to tak jak energia, jak "Red Bull". Tak ja widzę przyjaźń u mnie w życiu <3. Może zaczniemy od początku ? No więc nie "odkąd byłam dzieckiem", bo ktoś mi napisał że ja nadal jestem tym dzieckiem, tylko odkąd miałam kilka miesięcy już otaczali mnie przyjaciele. Są ze mną do teraz. Były to Julka, Julia i Wiktoria. Moje kochane. Z jedną widzę się raz na parę miesięcy, bo daleko mieszka, ale traktujemy się jak przyjaciółko-siostry :P. Na pewno to teraz czyta i się uśmiecha :). Julka i Wiktoria to moje przyjaciółki z klasy, znamy się od zawsze. Mówię im w zasadzie wszystko. I wog nie mogę jeszcze pojąć jak z tymi moimi kochanymi debilkami (:*) będę mogła się rozstać w gim. W podstawówce doszła jeszcze Klaudia (Klaudyna). Bardzo ją lubię i tak samo zaliczam do moich przyjaciółek. Jest kochana i urocza. Mam dużo koleżanek, ale to nie o nic post ;). A teraz moja naj przyjaciółka Paulina. Kto czyta wie kto to i że nawet był filmik z nią BFF. Ma bloga i macie tutaj link :
http://paula--paula.blogspot.com/ No i zapraszam oczywiście ;). Z Pauliną znamy się od przedszkola, czyli od jakiś 9 lat (około). Naszą przyjaźń pogłębia fakt, że jesteśmy sąsiadkami, a to bardzo dużo daje w przyjaźni. Często się odwiedzamy. Przykładowo dzisiaj u niej byłam :P. Zajmuje jedno z najważniejszych miejsc w moim życiu <3. Na szczęście nie myślę o rozstaniu z nią, bo idziemy do tego samego gim. No więc była, jest i będzie : D. No i tak wygląda  u mnie przyjaźń. Jak widzicie znam te dziewczyny minimum 6 lat i to jedną bo inne to więcej jak 9 lat. A wy macie najlepsze przyjaciółki, albo bardzo dobrych przyjaciół ?
Macie tu zdjęcia, jednej z nich Wiktorii nie mam zdjęć wcale : O
 Moje urodziny! Na zdjęciu brunetka Julka, a blondyna Paulina. Ja na środku :*
 Ja i Paulina <3
 Ja i Klaudyna :P
 Głupawka z Julką w kamerce ;D
 Ja i Paulina :)
 Tutaj ja z Paulą na urodzinach Wiktorii C:
Od lewej Paulina, Julka, Ja i Klaudyna :***

26 komentarzy :

 1. Tak przyjaźń jest w życiu najważniejsza ;d pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham i tęsknię;**

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjaźń to najważniejsza rzecz w moim życiu <3
  A fotki są super !
  http://mikilove47582.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. o świetny bloog. ;DD

  http://eciia-eciiaa.blogspot.com/ Obserwujemy ? ;) Odpisz u mnie. ;*
  Pozdrawiaam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. . Hehe fotki są po prostu zajeee biste. <33

  miiikusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. mega notka !
  monika-melody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne footy :)
  juleczkablog.blogspot.com -zapraszam, skomentujesz? Będe wdzięczna :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny blog ;) Obserwuje i zapraszam do mnie: korneliakowal097.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. kocham < 333
  Klaudyna :))

  OdpowiedzUsuń
 10. o jej... zdjęcia genialne :) obserwuję cię chętnie, na pewno będę tu wpadać i zapraszam do nas : nicky-nel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Hejka :)
  Zostałaś nominowana do "The Versatile Blogger" , więcej informacji znajdziesz u mnie ^^ http://mikilove47582.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. hihi dziękuje :*:*/ wika

  OdpowiedzUsuń
 13. + musimy te zdjęcia nadrobić

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz :)
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Zostawiajcie linki do swoich blogów ☁️