27 lutego 2013

Moja klasa :)/:(

Kiedy koleżanka mnie spytała czy lubię swoją klasę nie miałam pojęcia co powiedzieć : O. Teraz też w sumie nie wiem. Mam mieszane uczucia, bo koleżanki tam mam świetne. No niestety kolegów już nie do końca. Ale może organizacyjnie ? Chodzę do klasy VIc (jednej z lepszych klas w szkole), w mojej klasie jest 6 dziewczyn i 14 chłopaków (!). No więc dominują oni ;P. Moja wychowawczyni uczy przyrody i to tak ostro : P. W sumie jest nasz 21 osób. Przeciętnie. Ale nie jesteśmy przeciętni :). Mamy swoje mocne strony i słabe. No niestety dziewczyny i chłopaki nie mogą znaleźć tak łatwo jednego języka. Może w skrócie powiem o nich ? Jest jeden taki że niby udaje śmiesznego, a jest dziwny. Inny to już wog, a inny to hoho : P. Nie no żartuje po prostu są niepowtarzalni ;D.
Jest taki chłopak który nie mógł się chyba doczekać tego postu : D. No i on jest w sumie spoko. Nie może dużo na niego nagadać, bo to czyta ;). Nie no żartuję znowu. Jest ok ;D. Więcej Ci tego nie powiem ;D - to było o niego. No, ale w sumie czasem lubię tych "niepowtarzalnych", ale przeważnie mnie po prostu wkurzają ;D Akcje ich są "glupio-śmieszno-dziwne". No, bo co sądzić o tym jak np. na w-f sobie spodenki z dupy ściągają, rzucają plecaki sobie nawzajem i za nogi po korytarzu się ciągają. Dziwnie brzmi, ale wygląda jak cyrk xD. No i tyle o tych chłopakach. Możemy być dumne, że inne klasy nie mają z nimi szans. We wszystkim ;P. Dziewczyny wam ostatnio opisałam z klasy więc po co się powtarzać. Są moimi przyjaciółkami <3. Nwm co jeszcze napisać :P. No i to tyle :)
Pozdrowienia dla VIc i buziaki dla was : *

6 komentarzy :

 1. U mnie też tak jest, a mimo to ich ubóstwiam. <3 Z wyjątkiem 3.:D
  Zapraszam na mini rozdanie z okazji wyświetleń.:)
  http://strawberrylife8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się dogaduję z klasą. U mnie jest: 15 osób! I to 10 chłopakow i 5 dziewczyn! Ale się dogadujemy, nasze tematy to SPORTY!
  juleczkablog.blogspot.com -wpadnij, nowa notka :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez przesady przecież dogadujemy się no ale co ja poradze ze inaczej, nie tak jakbyśmy tego chciały:d No ale napewno nie zamieniłabyś naszej klasy na inną, po za paroma osobami. No ale to VIc i nie ma takiej innej klasy jak my. < 33
  Klaudyna :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię swoją klasę .chodzę do III gim. Jesteśmy jak jedna wielka rodzinka (23osoby ) możemy się obrażać i bić jak rodzeństwo ale i tak sobie wybaczamy ;) a ten rok to nasz ostatni wspólny ...;(
  Pozdrawiam i zapraszam ;)
  http://zakrencona-dusza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz :)
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Zostawiajcie linki do swoich blogów ☁️