26 kwietnia 2013

Co się ze mną dzieje ?

Ostatnio sama siebie nie poznaje. Dzisiaj nie miałam ochoty jeździć z dziewczynami, ale obiecałam i na kawałek pojechałam :) Było fajnie. Potem jak jechałam u Olki była Martyna, Marcin (brat Olki z którym nigdy wcześniej nie rozmawiałam) i Arek. Chłopaki grali, a my siedziałyśmy na trawce i gadałyśmy. Dobrze mi się zrobiło, bo ona też już jest zmęczona tym wszystkim ;P. No, ale poprawił mi się humor i jest ok : D.
Cały czas myślę nie wiadomo o czym. Czy jest sens w czymś co robię ? Najchętniej bym siedziała w łóżku z telefonem i pisała z Karolem, Rafałem i Pauliną. Nie wychodziłabym z niego C:. Nie mam na nic ochoty, czasem myślę że mój świat jest gdzieś daleko z tąd, na innej planecie. Czemu ? Bo nie mam frajdy w tym co robię. Nic mnie nie cieszy :(. Smutasek. No, ale macie zdjęcia, które obiecuję i obiecuję :). Niedługo zrobię coś o moim podejściu do wszystkiego bo nie wiem już komu o tym mówić, żeby mnie posłuchał i przede wszystkim - zrozumiał. O amerykankach będzie oddzielny post :)
+ dzięki Rafał za pisanie : P
 od prawej: Wiola, Martyna, Paulina, Wiktoria, Ja, Olga i Julka - czyli nasza paczka fletowa : D


 Jenna i Cypress w pizzeri :)
 występ dziewczyn (Jenna i Cypress) w gim Kopernik
 Szykujemy się na występ :P
 Przysmaki amerykańskie mniaammm *.*
 00:12 w nocy xD
 u mojej babci xD
 uwielbiam cb <3 czapka Cypress
 od prawej: Kamilek, Daniel, Karol, Lechu : D Deszcz i orlik xD
 zalew

 Wiktoria <3

 Wiktorii conversy i moje vansy C;


 zjeżdżam z górki na rowerze ;D


4 komentarze :

 1. Nie ma sensu myśleć że życie jest bez sensu, bo zawsze jest coś, do czego możemy dążyć. Też czasami miewam takie chwile, każdy takie ma. Ale powinnaś się cieszyć, że masz przyjaciół, ja czekam aż pójdę do gimnazjum, przeprowadzam się 400km od miejsca zamieszkania w którym teraz mieszkam, mam nadzieję że tam znajdę kogoś komu będę mogła powiedzieć wszystko. Pisałaś że lubisz kontakty pomiędzy blogerkami. Więc możemy się bliżej poznać, pisz na mojego maila : juliettevlog@gmail.com tam ci mogę podać moje nazwisko, będziemy mogły pisać na facebooku.:)

  Obserwuję:P
  julalula.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisz coś o swoich rodzicach. Jacy są czy można z nimi pogadać o różnych sprawach. Ja na rodziców nie mogę narzekać. Mam fajnego tatka, ciekawa jestem czy ty też tak masz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh wow! You are sooo beautiful, dear!! ^_^

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz :)
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Zostawiajcie linki do swoich blogów ☁️