29 czerwca 2013

Ok więc zaczynamy : )

Zacznę od tego że nie chce się rozpisywać bo Julce będzie się nudzić :P Więc tak od dzisiaj do końca wakacji najprawdopodobniej będą codziennie posty : ) Jak u was mijają wakacje ? U mnie właśnie w "radiozet" lecą wiadomości bo jest 15 xD Wczoraj po zakończeniu roku szkolnego ( zdjęcia będą kiedy indziej ale na pewno jakieś będzie ) w domciu posiedziałam troszeczkę. Potem pojechałam do Julki i po drodze kupiłam tacie czekoladę bo ma dzisiaj imieniny ( Piotrek ). Po drodze nie wiadomo jak z Julką się tak minęłyśmy że kiedy ja byłam pod orlikiem a ona u mnie pod domem xd Nie powinno tak być ale cóż życie :P Potem u niej posiedziałyśmy i ok. Następnie Paulina do nas dołączyła. Poszłyśmy na łańcuchową dwa razy i mnie głowa bolała. Super, super, super :P Chciałam zaznaczyć że dzień wcześniej miałam 38.5 stopni gorączki i byłam w krótkich spodenkach a było zimno :P Później Paulina musiała iść. Ja z Julą pojechałyśmy do niej i się spakowała. Z Karolem pojechałyśmy do mnie : ) Po drodze Julka wylała mu colę i moje nowe spodenki zostały ochlapane colą xD W domu zamówiłyśmy pizzę. Julcia rozlała sos dwa razy. Moja szczęściara <33 Obejrzałyśmy Marley & Me. Piękny film :) Potem do łazienki się kąpać. Przy okazji zostałyśmy na meczu siatki Polska - Brazylia. Polska wygrała :D. Później przyszłyśmy do mnie do pokoju.
Tutaj jest przerwa w pisaniu bo idziemy na obiad xD
No już jestem na czym to ja skończyłam xD Potem oglądałyśmy jeszcze "bejbi blues" i "kochanie poznaj moich kumpli". Powiem tak, ten drugi film jest moim ulubionym : ) Normalnie o godz 4 nad ranem rżałyśmy z niego bo to świetna komedia :D I tak o 6 : 23 poszłyśmy spać xD Więc było dla mnie świetnie i już nie mogę doczekać się powtórki. Wstałyśmy koło 9:30. Poszłam złożyć tacie życzenia i pozmywałam naczynia. Poszłam do Julki i chwilę posiedziałyśmy po czym wzięłyśmy się ostro za sprzątanie :P Dzięki Julka :D Potem siedziałyśmy na balkonie jadłyśmy wiśnie/czereśnie. Paznokcie pomalowane i jest ok :) Później do biblioteki która była zamknięta i wracając stałyśmy przy koniach :D Słodkie co nie ? Potem na podwórko chwilę byłyśmy i w pole weszłyśmy. No i zaczęłyśmy pisać posta. Potem obiad na którym się zeszłooo bo z braćmi zrobiłyśmy sobie laną sobotę xD Teraz kończymy Julka gada z mamą xD Szkoda tylko że Paulina nie chciała do nas przyjść : ( 
Kocham was i wesołego popołudnia  : *
13 komentarzy :

 1. Ja nadal nie odczuwam klimatu wakacji, muszę rano wstać i iść z psem, potem mamie do sklepu...nie czuję tych wakacji. A wogóle pogoda jest fatalna a przez to jest jeszcze gorzej.

  Zapraszam do mnie na posta, może jak ci się spodoba to skomentujesz?
  http://julalula.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. żeczywiście nie chcesz się rozpisywać xD
  Ale bardzo lubię jak mam co poczytać ^^
  http://mikilove47582.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne zdjęcia :)
  zapraszam do mnie:

  estkka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Również obserwuje!
  pozdrawiam :)

  kejtis-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne fotki.
  Ja już zaobserwowałam i licze na rewanż.

  my-world-lol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne zdjęcia :)
  uwielbiam konie!
  Ja także obserwuję :)
  www.seellow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz :)
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Zostawiajcie linki do swoich blogów ☁️