16 lipca 2013

Julka pisze...


Siemka^^


Dziś będzie post nieco inny, ponieważ piszę go ja, a mianowicie Julka (siostra Karoliny).Z góry przepraszam za moje błędy i niedoskonałości pod względem pisania posta, ponieważ piszę go po raz pierwszy.:)W tym poście opowiem wam co działo się u nas w tym dniu.:p Więc dziś wstałyśmy o świcie około 9:00,zjadłyśmy śniadanie i wybrałyśmy się do miasta.Pogoda nie zachęcała nas do zwiedzenia mojego miasta,lecz co można było zrobić.:C Około godziny 11:30 byłyśmy już w galerii Alius. Karolina powiedziała,że chce kupić sobie nowa parę spodni, więc zaczęłyśmy szukać.Po nie całej godzinie Karola znalazła swoją wymarzoną parę spodni.:p.Po wyjściu z galerii wybrałyśmy się do Mydlarni. Znalazłyśmy w niej przecudnie pachnące woski i świeczki marki Yankee CandlePrześliczny wynalazek.<3 Kupiłyśmy tam 2 woski i jedną świeczkę,cuda:).Przy okazji powąchałyśmy parę pięknych mydeł z motywami kwiatów i zwierząt.:p Po wyjściu z Mydlarni poszłyśmy do pizzerii. Posiedziałyśmy godzinkę i zjadłyśmy moją ulubioną pizzę-Hawajską.Po chwili Karolina zobaczyła sklep papierniczy.Weszłyśmy tam i oszalałyśmy.Karola kupiła sobie 2 teczki (pomarańczową i różową) oraz zeszyty(granatowy, różowy i zielony).:)Po wyjściu  napisała do nas Paulina,zaproponowałyśmy,że możemy kupić jej świeczkę Yankee Candle. Musiałyśmy znów wrócić do Mydlarni:D.Pani sprzedawczyni bardzo się z nas śmiała xD. Po tych zakupach poszłyśmy posiedzieć chwilę na ławeczce,haha ale był ubaw.:P Około godziny 16:00
poszłyśmy na film pod tytułem:"Uniwersytet Potworny".Hahaha strasznie, straszny film:p.Po seansie wróciłyśmy do domu.Sądzę, że ten dzień był udany i chciałabym go w przyszłości powtórzyć.Mam nadzieję,że nie zanudziłam was swoim opisywaniem dnia.:)


Buziaki:*
Julka


Daję wam kilka zdjęć z naszego wypadu na miasto:P

Pizza mniam<3
Hahaha gazetka z Rosmann'a:P

 Yankee Candle :*


Kino:)
Zakupy!!:p

Przyjaciel<3
PS: teraz piszę już ja Karola xd Paulina nie obrażaj się. Ja nic do cb nie mam że z nimi się kolegujesz i bardzo dobrze ;) Tylko po prostu uszanuj to że ja mam ich daleko gdzieś, powiedzieli co wiedzieli i wiadomo że gówno wiedzą, bo takich bzdur to ja jeszcze nie słyszałam. Nie mów o nic mów mi o tym ile razy mrugnęłaś oczkami, byle nie o nich ;) Kocham cb :*6 komentarzy :

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz :)
Przyjmuję konstruktywną krytykę.
Zostawiajcie linki do swoich blogów ☁️