30 listopada 2012

vlog moje sekretyZły początek weekendu.:(

Więc ten koniec tygodnia nie zapowiada się źle. Zapowiada się TRAGICZNIE! Już się nie mogę doczekać wtorku jak dąbrówka nas zleje na zawodach w kosza. Zleje nas dlatego że nasza najlepsza zawodniczka Wiktoria (ma 1.72m) nie może grać. Czemu nie może? Bo Walnęła w tablicę do kosza (okropnie mocno) wczoraj. Następnie w bolący palec taka jedna gruba świnia ją mocno pociągnął. Dziś musiała z przymusu jechać do szpitala na prześwietlenie. Każda z nas myślała że może wybity jest czy coś. Teraz się dowiedziałam że złamany. No ale trudno ważne, że wiadomo co jej jest w palec. :) Dzielna dziewczynka <3
We wtorek po zawodach mam też rozdanie nagród. Natomiast w czwartek wycieczkę.
Nie za bardzo wiem o czym mam wam pisać. Chętni bym zrobiła OOTD na zimę. Strasznie jest ciemno.
Możliwe, że jutro zrobię. Albo z Paulą albo z Werą.
Dzisiejsza piosenka "Lykke Li" <3
DobraNoc <3

29 listopada 2012

Pytania o...PRZYJAŹŃI.

1. Wierzysz w przyjaźń damsko-męską?
Nie za bardzo. Może dlatego że nie mam takiego przyjaciela :(
2. Ile trzeba znać osobę żeby mówić o przyjaźni?
Moim zdaniem przyjaźń może być już po dwóch tygodniach. Natomiast prawdziwa przyjaźń tworzy się latami. :)
3. Masz więcej koleżanek czy przyjaciółek?
Dużo więcej koleżanek ;p
4. Twoja najlepsza przygoda z przyjaciółką?
Dużo by wymieniać;p Teraz mi przychodzi wieczór po otwarciu zalewu w Kałuszynie. Może kiedy indziej wam opowiem :D.
5. Masz dużo problemów z przyjaciółmi?
My się tak obrażamy "no obraziła się" tylko że tego na poważnie nie bierzemy. Większe kłótnie się zdarzają 2 razy do roku (max).
6. Jesteś często zazdrosna o przyjaciółkę?
Ciągle. Nie okazuję tego;p
7. Co byś zmieniła w swojej przyjaźni, a czego Ci brak?
Chciałabym, żebyśmy miały dużo więcej szacunku do siebie. Teraz to maże 5% ze 100%.
Chciałabym żeby bardziej nam na sobie zależało. :)
8. Chcesz dalej mieć obecną przyjaciółę?
Nigdy nie chcę jej stracić.:)

27 listopada 2012

Lajk & Hejt

Mój blog nie należy do popularnych. I chyba nawet mi na tym nie zależy. Dobrze mi z tym. Dlatego każdy miły kom nie serio strasznie cieszy ! :). Natomiast "hejt" rani. Nie chcę odpisywać na kom które mnie ranią, bo uważam, że z taką osobą nie wygram. Dobra dosyć o tym :). W niedziele o 18.15 byłam na "zmierzch przed świtem część 2". Powiem tylko REWELACJA! Najlepszy zmierzch jaki był, a oglądałam wszystkie. Uwielbiam te filmy <3. Oczywiście polecam ;p. I z nowin to w konkursie z polskiego zajęłam III miejsc i już mam 6 z polskiego na półrocze. Od jakiegoś czasu chodzę też na sks. W przyszły czwartek (chyba) mamy zawody. Uwielbiam te treningi. Dziś taki chłopak strasznie popchnął (no wiecie nie specjalnie). Strasznie mnie bolało, no ale przeprosił później :). Dziś mieliśmy też w klasie losowanie mikołajkowe. Nie będę robić tajemnicy z tego kogo wylosowałam, bo wszyscy już wiemy kto kogo ma. Wylosowałam Eryka. On jest tak jak pani mówi "sportowcem" więc coś z tego zakresu mu dam. Na mikołajki jedziemy też do Warszawy. Do Warszawy jedziemy też 18. Grudnia oczywiście :). Od razu przepraszam za jakość zdjęć bo aparat mam popsuty i muszę się ratować "kamerką".
To tyle na dziś ^^
Buziaki :**

22 listopada 2012

Zaczynamy od nowa? :)

No więc tak z Paulą jest już ok. Nie będę mówić w jaki ( dla mnie wymarzony ) się zachowała, bo inni mogą to inaczej odebrać. Grunt w tym, że się pogodziłyśmy i wydaj mi się, że jest ok. Jeśli chodzi o bloga to było krucho. Moje humory sprawy osobiste i brak zrozumienia wzięły górę. Miałam ochotę usunąć bloga i o nim zapomnieć, ale dobrze, że tego nie zrobiłam. Wiem, że blog to fantastyczna pamiątka i nigdy nie żałowałam, że go zaczęłam pisać. Więc przychodzę do was z pytaniem takim jakie mi zadał BYŁY chłopak "Zacznijmy od nowa?". Nigdy tego nie zapomnę <3. Chyba tylko dla tego, że go serio kochałam :p. No dobra może kiedyś wam o tym opowiem :). Mam nadzieję, że nie jesteście źli i że dalej będziecie czytać tego bloga. No, a teraz jakby nic napiszę notkę :P.
No więc się pozmieniało. W sobotę konkurs i się cholernie boję! Tak bym chciała przejść. Moja szansa? 1 na 100. Więc no cóż. Licho wie jak będzie ;p. Teraz robię przyrodę. Czyli że 15 str zadań. Moja siostra ma dziś urodziny więc "sto lat" dla nie. Jak coś to ma już 11 lat. Stara dupa nie?? Hehe ;D.
Nie wiem o czym jeszcze pisać. Więc może proste:
Witam z nów!

10 listopada 2012

Do zobaczenia :)

No więc tak chyba miało być. Miałam pisać cieszyć się każdą setką wejść, świętować każdy miły komentarz, a później to wszystko zostawić. Miało to tak wyglądać tylko że na przestrzeni kilku lat. I miało się to skończyć czymś innym. No ale nie mam wpływu na wszystko. Kończy się to tak (moje pisanie na blogu), że muszę ogarnąć własne życie. Kłótnia z "przyjaciółką" od dzieciństwa, mnie przerasta. Strasznie to przeżywam. Np. dziś chciałam z nią ok 17.oo porozmawiać. Miałam ją do siebie zaprosić, pogadać, i dojść do jakiegokolwiek porozumienia. No, ale znów doszło do wymiany zdań. Ni mogę się z Paulą dogadać. Nie wiem kogo to wina, może moja, może jej. Tak czy siak w tym rozsypanym życiu nie ma teraz miejsca na bloga. Miałam tu pisać same miłe rzeczy. Jaka jestem szczęściarą, że mam przyjaciół i wog. Bo w tedy po prostu byłam SZCZĘŚLIWA. Teraz na pewno już nie. Zanim będę znowu pisać chciałam sprostować ostatni post "niańka". W najmniejszym stopniu nie chodziło mi o to żeby komuś sprawić przykrość. Ten blog miał być takim moim internetowym pamiętnikiem. Tu właśnie miałam pisać, swoje myśli, uczucia i moje zdanie na dany temat. Popełniłam ogromy błąd, że komukolwiek powiedziałam o tym blogu. Tutaj miałam mieć taką jak ja to nazywam "spowiedź". Więc tylko powiem, że bardzo lubię Wiktorie (może trochę nawet bardziej niż Klaudie), bo ona i Julka to moje dwie pierwsze przyjaciółki. Z Wiktorią owszem się kłócę, droczę, ale to tylko dla tego że się do niej przywiązałam. Nie lubię szczerze mówiąc kłócić się z osobą której do końca nie znam. Więc jeszcze raz Wiktoria to moja jedna z najlepszych przyjaciółek. Paulinę też przepraszam za to jeżeli w jakikolwiek sposób ją uraziłam.
Dobra, ale wracając do tego, że jak wróciłam dzisiaj z tego pięciominutowego spotkanka z Pauliną to po prostu po ciemku szczerze to się rozpłakałam. I jak tak płakałam to uznałam, że jeden problem zostawię. Czyli, że to ostatni post. Jeśli za 2 tyg nie wrócę to znaczy, że się z Pauliną wcale nie pogodziłam. W tedy jeszcze w grudniu usunę ten blog. Jeżeli pogodzę to nadal będę pisać.
Więc do zobaczenia, może nie do zobaczenia :)
Cześć !

8 listopada 2012

Niańka:D

No tak jak zwykle się z Pauliną pokłóciłam. Cięgle się na coś obraża. Ja tam jak mi coś nie pasuje po prostu czekam. Nie ukrywam, że ostatnio mnie to dużo bardziej denerwuje. Teraz nie wiadomo o co się obraziła. Mówiła, że nie chce ona się kłócić, że chce żebyśmy były takimi BFF. Ja nie będę jej we wszystkim ustępować. Po za tym ona ciągle razem z Wiktorią się o coś obrażają. Niby Wiktoria częściej i już zupełnie o byle co, ale to i tak widać. Nigdy to się chyba z naszej klasy tak nie obraża tylko Klaudia.
Dobra, ale bloguje, bo chcę od tych rzeczy odpocząć. Temat taki, bo nie miałam co robić i do dziadka przyjechałam zobaczyć nową kuchnie. Jest zupełny remont! A że dziadek miał Maciusia który ma 1 rok i 4 miesięcy do pilnowania to mi go na całą godzinę oddał. Niby fajnie z takim słodziakiem się pobawić, ale wolę coś na yt obejrzeć. No, ale jego mama, a moja ciocia wróciła i go odniosłam;p. Wolność!.
Więc proszę was o radę. Co powinnam powiedzieć Paulinie? O to mi chodzi, że ja nie chce się z nią kłócić. Mamy zamiar iść razem do gim, być takimi PRAWDZIWYMI przyjaciółkami. Przecież jeżeli tak będzie dalej to ta przyjaźń na pewno nie przetrwa.
Pomóżcie i buziaki : *

7 listopada 2012

OMG..

"Afro w cyrku" to było moje motto na w-f dzisiaj. W dodatku odkryłyśmy z dziewczynami, że Marcin i Karol to geje. Do kibla razem poszli. A na matmie Karol ciągle się na Marcina patrzył. Ta moja klasa to jest jakaś pedofilyczna. Ooo nowe słówko ;p.
Dobra dosyć o tych gejach. Rafał nadal jest obrażony. Jeśli się nie mylę to dlatego, że w niego śnieżką bez ostrzeżenia rzuciłam. Baby i geje w tej mojej klasie. No, ale trudno, przeżyję jeszcze te 8 miesięcy. Mam nadzieję że dostanę się na tą piękną, bo jak nie to nie wiem co zrobię. O czym by tu pisać. Nie mogę wam zrobić jesiennych ootd ponieważ aparat jest popsuty;p. Dostałam 5 z matmy. Yeh!
Dobra hayyy...

2 listopada 2012

Dużooo :P

1) Gdzie byłeś 3 godziny temu? W łóżku :p
2) Czy kiedykolwiek zjadłaś kredkę?. Kredki nie, ale ołówek owszem :D
3) Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego? Jest takie pudełko :]
4) Czy masz na sobie skarpetki? Nieee.. :c
5) Czy byłeś w kinie w ciągu ostatnich 5 dni? Nieee .. :c
6) Czy jest Ci gorąco? Niee .. :c
7) Co było ostatnią rzeczą, którą miałaś do picia? Kakałcioo ^^
8) Co ostatnio jadłaś? Ciacho <3
9) Gdzie byłaś w zeszłym tygodniu w tej chwili? W szkole xD
10) Kim był ostatni gość w Twoim domu? Moja ciocia : >
11) Czy tesknisz za kimś teraz? Julką! Dopiero w ferie ją zobaczę. Jeśli to czytasz to pozdro misiaczku <3

12) Jakie są twoje plany na dzisiejszy wieczór? Obejrzeć Shreka i do Paulina pójść :**
13) Który ostatnio napisał Ci komentarz na Facebook'u, Naszej-Klasie itp. portalach? Na fb *-*
14) Co chcesz wiedzieć o przyszłości? Czy dostanę się na Piękną (jedno z lepszych gim w powiecie).
15) Czy masz na sobie jakieś perfumy, jeżeli tak to jakie? Zielone Adidas.
16) Byłaś w tym roku u lekarza? Tak...
17) Gdzie jest twój najlepszy przyjaciel? Z grypką w domu ;P
18) Czy masz opaleniznę? Już nie O.o
19) Czego teraz słuchasz? gangnam style xD
20) Czy kolekcjonujesz cos? Pieniądze zagraniczne :)
21) Kiedy ostatni raz zostałaś zatrzymana przez policje? Nigdy :]
22) Czy piłaś kiedyś herbatę przez słomkę ? Nie raz !
23) Co ostatnio napisałaś w ostatnim smsie? "Mi też nie, bo besty fajniejsze"
24) Lubisz ostre przyprawy? Nie zbyt ;/
25) Kiedy ostatni raz wzięłaś prysznic? Dziś rano ;D
26) Czy jesteś bogata? Nw.
27) Jaka jest w Ciebie pogoda? Zimna.. Brak słońca, brak deszczu/śniegu, tylko dużo chmur ^^
28) O której godzinie budzisz się rano? 7:09.
29) Jaki film ostatnio widziałaś? Wczoraj film "Strażnik" .
30) Jaki masz dzwonek w tel? gangnam style xD
31) Czy byłaś kiedyś w innym kraju? Bardzo często. np. za 2 tyg jadę na Litwę.
32) Ile masz rodzeństwa? Jedną siostrę. To dużo za dużo : D
33) Komputer stacjonarny czy laptop? LAPTOP <3
34) Co planujesz dziś robić? Próba, koleżanka, i nie wiem jeszcze ;p
35) Kiedy ostatni raz płakałeś? 2 tyg temu jak dostałam szlaban na fb. :(
36) Jakie jest twoje ulubione radio? Nie słucham, a jak już to RMF FM.
37) Co wolisz? hamburgera czy kebaba? Kebaba, ale nic z tych rzeczy nie za bardzo lubię : /
38) Jaki jest Twój kolor oczu? Niebieski 0.0
39) Co robiłeś o 24:00 w nocy? Spałam xD
40) Czy masz zwierzęta? Mam. Rybki, 3 koty, psa, króliki i konia Gryzę <3

No i teraz trochę zwykłego postu. O 12:00 czyli za 2 godz idę na próbę do DK czyli Domu Kultury. Na 11 listopada występujemy. Potem do Pauliny pójdę i znowu się uczę przyrody. No no no no limit no no . Można się uśmiechnąć nucąć too :). Wczoraj od cmentarza, do cmentarza i jeszcze do 19 niańczenie dwóch dwulatek- Patrycji i Oli. Są słodkie. Tylko że Patrycja jest taka pyskato i wog gdybyście musieli z nią 10 min spędzić to śmiech gwarantowany. No bo coś tam chciała żeby taki Mateusz dał jej pić to wali ręką o ławę i krzyczy "kulwa mateus". Sobie to wybraście : D. Ola za to jest strasznie cichutka. Dwa małe słodkie przeciwieństwa. Nie ukrywam łatwiej jest z Olą. Mam dla was moje takie jakieś zdjęcie i Karola i Eryka. Zdjęcia chłopaków są zupełnie niewyraźnie bo się tak kręcili że to szok. I jeszcze jakieś z dyskoteki szkolnej <3. Dobra to papa : *.