28 września 2012

Się dzieje -,-

Trzecie miejce mamy! Ciągle coś się dzieje. Np. nawyzywali nauczycielkę, akcje z chodzeniem.. Wczoraj byli u mnie koledzy. Czterach. Karol, Rafał i Mateusz którzy chodzą ze mną do klasy. I taki trzecioklasista Dawid który wog nie wim czemu przyjechał. Nie mogę zrozumieć jak Rafał (on go chyba przyprowadził ) może się zadawać z takim dzieckiem. I żeby miał jeszcze trochę kultury czy był jakiś zabawny, a nie tylko na środku podjazdu do Pauliny (ona oczywiście też była ) zostawia wyżutą gumę. Jest żałosny. I kolega Rafał dał mi się przejechać na 'BMX' takim rowerze. Strasznie fajnie się jeździ na takim rowerze.;p
Długo pisałam ten post z kolegą Karolem (nie tym co był u mnie) tylko z takim co poszedł do gim pisałam. xD.
Dobra kończę bajjj : **

27 września 2012

Zawody i chłoaki xD.

W chyba poniedziałek odwiedzili mnie moi koledzy z klasy: Eryk i Karol. Oczywiście Paulina też była. ;d.
Fajnie i dużo śmiechu. Już mam 3+ z matmy. Miałam jeszcze 3, a le poprawiłam ją na 5-. Nigdy nie moiała 3 z matmy i chciało mi się płakać. No ale dużo piątek ! :)... We wtorek miałam lekcje gitary i grałam z panią i Pauliną (z nią chdze na te zajęcia) "Myśli i Słowa", "Chłopaki nie płaczą" oraz "Co ja robię tu". W środę basen i była fajnie ;p.. W ten wtorek co teraz będzie jadę jak co miesiąc w roku szkolnym do Warszawy do Zamku Królewskiego na warsztaty muzyczno-plastyczno-taneczne i opowieści z dreszczykiem. Uwielbiam tam jaździć z koleżankami. Jutro kolejne zawody. Tym razem w Mińsku Mazowieckim w 5.
Życznie mi powodzenie i cześć :*

23 września 2012

Houl i trochę o wszystkim. :D

No więc tak trochę się działooo.. Wczoraj byłam w mińsku i trochę sobie rzeczy kupiłam. W tym tygodniu kupię sobie czapkę, rękawiczki i buty na zimę. Dziś byli u mnie bracia i graliśmy (jeszcze z takim Kubą) w nogę i w siatkę...;p.. Gryza ma nowe siodło w takie żeczy. Rozmyślam z tatą i dziadkiem o tym czy nie dać Gryzy do takiej pani na 2-3 miesiące. Ona tam jej wszystkiego nauczy itp. W tamtą sobotę była u mnie Kasia z Pauliną (Kasia ma jasne włosy, a Paulina ciemne). Mazałyśmy się i takie żeczy..^^ Niestety nie mogę dać tych zdjęć wam, bo jak wiadomo wyglądamy trochę dziwacznie i mogą się obrazić. Chciałam wam tylko jeszcze powiedzieć o dwuch promocjach w butiku.
1. to taka, że kupujesz sobie coś z promocji możesz kupić coś jestcze o 50% taniej.
2. swetry zamiast 60.oo zł, 50.oozł.
Napiszę ceny, bo ostatnio pewna użytkowniczka pytała o skle i cenę więc odrazu dam.
I to wszystko nie mam weny.
Siemaneczko :*
 Cropp, 24.99zł.
 Paulina i Kasia.
 We trzy <3.

 Butik 50.oozł.
 Reporter 89.99zł.
 Reporter 59.99
 Maylor (Baj) 139.99zł.
Rynek i nie wim ile.

20 września 2012

Eliminacje i Zawody ;d

No i się zakfalifikowałyśmy! Trochę trudne słowo hehe ;D... W każdym razie drużyna w której gram wygrała! No grałyśmy 2 mecze. pierwszy to wygrałyśmy 1:0, a drugi wygrałyśmy 2:1. Fajnie było.
No ale zmęczenie dopisywało ^^. Dużo śmiechu i szczęście..I tak było w poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek i były zawody. I mamy II miejsce. Może i byłoby pierwsze miejsce tylko, że dziewczyny które z nami też grały były starsze (I gim) i strasznie faulowały. No ale II to i tak dobrze. W sobotę dodam trochę zdjęć, a teraz kończę :*

14 września 2012

No i piątek

Dziś było sprzątanie świata. Ok, bo 2 lekcje przepadły xD. .. Głowa mnie bali i leżę z laptopem w łóżku. Z Pauliną dziś na mieście byłam i sobie 4 takie wieszaki na ścianę kupiłam.. .. No, ale to nic ciekawego. Nie długo pokażę wam moją sweet torbę. Taka zwykła klasyczna fioletowa z adidasa. Jutro Paulina i Kasia do mnie przychodzi. I może jeszcze moja Paula, ale chyba ona ich za bardzo nie lubi..:(.. Ok 17.oo jutro do Bartka (mojego brata) na urodzinki jadę, a potem do babci. Mama na szkolenie pojechała, a tata ma jakieś swoje spotkanie. No takie życie :(. Wolałabym żeby częściej byli w domu, a nie tylko ta praca i praca!
No dobra, bo się rozpiszę xD.
Siema : *

11 września 2012

Jeszcze jedna sprawa!

Zapomniałam spytać jak się podoba nowy wizerunek bloga? :)
 Chyba wracają mi siły!
Ostatnio troszkę się działo. Jedną z tych rzeczy było to że chłopakowi kosza dałam :(. Wolałam, żebyśmy byli przyjaciółmi. Moja rada; Jeśli nie jesteś pewnym swojego sukcesu nie pytaj. Głupio mi (nie wiem czemu) się do niego odezwać. Nie powiem kto, bo i tak nie znacie ;D. Poza tym to moja klasa czyli VIc (jak to pięknie brzmi) organizuje dyskotekę karnawałową. Jak się domyślacie jeszcze dużo czasu, bo dopiero w styczniu. W ławce siedzę z Pauliną. Planu lekcji wam nie przedstawię tylko powiem o moich kółkach, jakie mam przedmioty i o której kończę.
Moje przedmioty:W-F, Polski, Angielski, Matematyka, Religia, Przyroda, Historia, WDŻ, wychowawcza, Informatyka. Odszedły mi;Technika, Plastyka i Technika. Z tych wszystkich przedmiotów miałam 6. Więc w tym roku te oceny przejdą mi na świadectwo ;).
Moje kółka: koło Historyczne, koło Przyrodnicze, koło Matematyczne, koło Polonistyczne i Fleciki.
W poniedziałki mam 7 lekcji i żadnego kółka. We wtorek mam 5 lekcji, koło historyczne i o 15.30 lekcje gry na gitarze (już chyba 4 rok chodzę na gitarę). W środę mam 6 lekcji, koło przyrodnicze i ok 15.oo basen. W czwartki mam 5 lekcji i dwa koła; matematyczne i polonistyczne. W piątek mam 5 lekcji i 2 godziny Fleciki (takie koło wokalno instrumentalne). 
Moja normalna lekcja trwa 45 min. Z tym że basen mam od 15.oo do 18.oo. 
To na razie !

8 września 2012

Siemcia helcia <3
Kochani sory że nie piszę ale początek tego roku szkolnego zupełnie mnie wyczerpuje!
Nie chce mi się nic robić tylko rodzinkę.pl obejrzeć.
Ale mam dla was taki kolaż <35 września 2012

Heyyy kochani. <3
Pierwsze dni szkoły to jak 25 godz na dobę ciężkiej pracy! Jestem wykończona! Ale moje biurko już stoi! 
Mam dla was zdjęcia mojego lusterka i piórnika <3 Piórnik jest z gumy i kupiłam go w Fanky Fish. Lusterko też. Nie chce mi się pisać, ale powiem tak w skrócie. Chłopaki z klasy się prawie nie zmienili. Dalej są beznadziejni ;p. Tylko można się z nich pośmiać xd. Dziewczyny też tak samo. Tylko plan lekcji inny i jeden z chłopaków ma okulary xd. To kończę! Buziaki ;**
3 września 2012

Witaj szkoło.!
Możecie sobie myśleć co chcecie, ale ja lubię szkołę. Lubię się spotkać z koleżankami, pożartować na lekcjach itp. Teraz wróciłam ze szkoły, z uroczystego otwarcia roku szkolnego;p. Byłam w sztandarze xD.
Wczoraj nic nie pisałam, a było co (!). Wróciłam ok 10.oo w nocy do domu i nie pisałam, bo byłam zmęczona i następnego dnia do szkoły szłam. Teraz napiszę : >
Więc po występach (16.oo) z Pauliną sobie chodziłyśmy i kupiłam sobie pierścionek (jak na zdjęciu i na 2 palce). Pojechaliśmy do domu i wera,tata,mama,Ewa i Robert siedzieli na dole i rozmawiali, a ja z Paulą miałyśmy napad głupawki! (!!!) Potem ona do domu poszła i jakieś 1,5 godz później poszłyśmy do parku. 
Najpierw chodziłyśmy same, potem z Olgą i Patrycją (krótko była) i Wikką. Chodziłyśmy, gadałyśmy, wygłupiałyśmy się itp. I jak Wikka poszła zaczęła się akcja 1. Taki kolega Adasia (mój były i dardzo dobry przyjaciel) Dawid, powiedział coś czego nie powtórzę o mnie i zaczęłyśmy za nim biegać (ja, Paula i Olga). Jak go złapałyśmy to od męskich dziwek, smarkaczów (on jest w 4 kl) i debilów zaczęłyśmy wyzywać. Akcja 2. Kiedy trochę ochłonęłyśmy po akcji 1, zauważyłyśmy brata Olgi Filipa. Powiedział że taka Olka (nazwisk wam nie będę mówić) która chodzi do 4 kl zabrała mu bluzę. Bliska 30 min jej szukałyśmy, a jak znalazłyśmy to przed nami uciekała (smarkacz) jak dziecko. I to jeszcze w Filipa bluzie. DO matki uciekła i wtedy straciłyśmy ją z oczu. Po 2 min znów za nią biegłyśmy. Dobiegła do Filipa i rzuciła w niego bluzą. Nawet nie powiedziała przepraszam. Była już prawie 10.oo i pojechałam do domu.
Ale się rozpisałam haha ;p
 To pa i zdjęcia z dzisiaj - >

2 września 2012

Ostatnia noc wakacji.
Dziś się mogłam ostatni raz na te wakacje wyspać :p. Dopiero teraz czyli o 9.20 wstałam. O 15.oo występujemy na dożynkach w parku u nas. Ja na  początku śpiewam w zespole fleciki ok. 15-20min, potem 15 min przerwy, żeby się przebrać i gram na gitarze <3
Lubię grać, śpiewać też, ale nie przez 3 godziny bez przerwy! Rozumiecie ;).
Więc tak na dobry początek <3 - <3

1 września 2012

Kochani <3
Dziś taki houl. Myślałam, że już wczoraj przyjedzie moje biurko : >. No, ale nie przyszło. Dopiero w poniedziałek -,-. Więc to co wczoraj kupiłam ->
I nic więcej nie chce mi się pisać. <3
Cropp
 Maylor
 Empik
 sklep papierniczy
 Empik